💥 TIP: Bavlněné tričko s motivem České republiky 👍 Jen 250Kč ❗️

Katadyn Micropur Forte MF 1T 100 tablet (dezinfekce vody)

  • Výrobce: KATADYN
  • Kód produktu: KATADYN03
  • Momentálně nedostupné
620,00 Kč

*Cena platí při nákupu v eshopu. V naší kamenné prodejně Armyshop PB se mohou ceny mírně lišit.

Popis produktu

Katadyn Micropur Forte MF 1T 100 tablet (dezinfekce vody)

Tablety pro účinnou dezinfekci pitné vody. Vhodné pro rekreační cesty, pobyty a pod. Také se zvykne používat při cestování do exotických destinací či při profesionálních expedicích. Obzvláště vhodný je tento přípravek při cestování do zaostalejších regionů s méně rozvinutým hospodářstvím a do zemí subtropického a tropického pásma.

Použití: stačí vhodit adekvátní počet tablet do sklenice, láhve, kanystru či zásobníku s vodou určenou k pití. Tablety nechte rozpustit a působit po dobu 30min./resp. 120min. S použitím přípravku Micropur Forte nejsou spojeny žádné zdrav. rizika a takto připravenou vodu můžete použít k pití, mytí nádobí nebo osobní hygienu. Přípravek zbavuje vodu choroboplodných zárodků i řas a zápachu. MICROPUR Forte eliminuje riziko infekcí z vody pocházející z nedostatečně udržovaných studní, veřejných vodovodních sítí (hotely a ubytovací zařízení) nebo z přírodních zdrojů vody jako jsou prameny, horské potoky, apod.

SPECIFIKACE

Obsah: 4x25 tablet / 100 x 1l = 100l

Použití: 1 tableta / 1 litr vody

Obsahuje: stříbro: 1,8 mg/g; troclosene sodium (troklozen sodný): 99,8 mg/g

MICROPUR Forte využívá technologii aktivního chlóru a stříbrných iontů. V důsledku vysokého dezinfekčního účinku zbaví vodu do 30 minut bakterií a virů a současně dezinfikovanou vodu konzervuje až na dobu 6 měsíců. Za 120 minut dokáže eliminovat velmi odolné prvoky. Lamblia (Giardia Intestinalis).

Přihlaste se do našeho mailinglistu

a zároveň vám neujde žádna sleva ani novinka