🚚 Limitovaná nabídka: Doprava zdarma na objednávky od 900Kč - Jen do 20.5.❗️
💥 TIP: Kšiltovka R/S Tactical + Nášivka na suchý zip ČR vlajka 👍

Katadyn Micropur MC 1T 100 tablet (dezinfekce vody)

  • Výrobce: KATADYN
  • Kód produktu: KATADYN01
  • Momentálně nedostupné
470,00 Kč

*Cena platí při nákupu v eshopu. V naší kamenné prodejně Armyshop PB se mohou ceny mírně lišit.

Popis produktu

Katadyn Micropur MC 1T 100 tablet (dezinfekce vody)

Tablety pro účinnou dezinfekci pitné vody. Vhodné pro rekreační cesty, pobyty a pod. Také se zvykne používat při cestování do exotických destinací či při profesionálních expedicích. Obzvláště vhodný je tento přípravek při cestování do zaostalejších regionů s méně rozvinutým hospodářstvím a do zemí subtropického a tropického pásma.

Použití: stačí vhodit adekvátní počet tablet do sklenice, láhve, kanystru či zásobníku s vodou určenou k pití. Tablety nechte rozpustit a působit po dobu 120 minut. S použitím přípravku Micropur Classic nejsou spojeny žádné zdrav. rizika a takto připravenou vodu můžete použít k pití, mytí nádobí nebo osobní hygienu. MICROPUR eliminuje riziko infekcí z vody pocházející z nedostatečně udržovaných studní, veřejných vodovodních sítí (hotely a ubytovací zařízení) nebo z přírodních zdrojů vody jako jsou prameny, horské potoky a pod.

SPECIFIKACE

Obsah: 4x25 tablet / 100 x 1l = 100l

Použití: 1 tableta / 1 litr vody

MICROPUR Classic využívá technologii stříbrných iontů. V důsledku dezinfekčního účinku zbaví vodu do 120 minut bakterií, řas a současně dezinfikovanou vodu konzervuje až na dobu 6 měsíců. (stříbro: 2,5 mg/g).

Přihlaste se do našeho mailinglistu

a zároveň vám neujde žádna sleva ani novinka